Monday
17/12
Tuesday
18/12
Wednesday
19/12
Thursday
20/12
Friday
21/12
Saturday
22/12
Sunday
23/12

Monday 17/12

Soccer CS HEREDIANO v DEPORTIVO SAPRISSA Live: 02:55
Basketball DENVER NUGGETS v TORONTO RAPTORS Live: 03:00
Basketball ATLETICO BOCA JUNIORS v HISPANO AMERICANO Live: 03:00
Volley Ball PEERLESS v REGATAS Live: 03:00
American Football LOS ANGELES RAMS v PHILADELPHIA EAGLES Live: 03:20
Volley Ball SAN BEDA RED SPIKERS v CSB BLAZERS Live: 04:00
Basketball DALLAS BAPTIST PATRIOTS v SOUTHERN NAZARENE CRIMSON STORM Live: 04:30
Ice Hockey VANCOUVER CANUCKS v EDMONTON OILERS Live: 05:00
Volley Ball SBC LADY RED SPIKERS v CSB LADY BLAZERS Live: 06:00
Cricket Islamabad Region vs. Peshawar Region Live: 06:00
Cricket Bangladesh vs. West Indies Live: 06:30
Tennis ONISHI, KEN v BOCCHI, LORENZO Live: 07:30
Tennis MURTAZA, MUDASSAR v SAIDKARIMOV, SAIDA'LO Live: 07:30
Tennis NG, HAO YUAN v FICHTEL, FILIP Live: 07:30
Tennis MURTAZA, MUZAMMIL v ABID, MUHAMMAD Live: 07:30
Tennis ASHIQ, HEERA v KHAN, AQEEL Live: 07:30
Volley Ball LPU PIRATES v MU CARDINALS Live: 08:00
Volley Ball LYCEUM LADY PIRATES v MAPUA LADY CARDINALS Live: 08:00
Tennis AVOMO ELLA C / NIYONKURU A v LEBESHEVA D / SKACHKOVA K Live: 09:00
Tennis NYONDA M M L / RADILOFE S V R v GEMOVIC E / JOKSOVIC D Live: 09:00
Tennis SHOAIB, MUHAMMAD v JOHANSSON, NIKLAS Live: 09:00
Tennis SOOD, CHANDRIL v POLYAKOV, VLADIMIR Live: 09:00
Tennis CHEKHOV, ANTON v HO, RAY Live: 09:00
Tennis JANDRIC, DARKO v CANTER, ALEXIS Live: 09:00
Cricket Rawalpindi Region vs. Fata Region Live: 10:00
Tennis PENG S / WANG D N v GIRARD E / KALAVA L Live: 10:30
Tennis ANDRIEIEVA O / TERTEAC O v MARTINS D / STUART A Live: 10:30
Tennis ASHIQ H / REHMAN M A v NOGUCHI R / ONISHI K Live: 10:30
Tennis KHAN S / RAZA S Z v ATTIQUE KHAN A / CHOUDHARY M Live: 10:30
Tennis HAIDER A / NADAF SICHANI H v AKBAR M A A K / CHAUDHRY S Live: 10:30
Basketball MELBOURNE UNITED v PERTH WILDCATS Live: 10:50
Volley Ball RODION ATHLISIS v SFAM FOIVOS Live: 11:30
Tennis SATO, NAHO v NITTURE, AKANKSHA DILEEP Live: 11:30
Tennis KUKHARCHUK N / LEE P-C v KAWA K / WEBLEY-SMITH E Live: 11:30
Tennis HO J / HSU C-Y v LEYKINA P / MARFUTINA M Live: 11:30
Tennis ANDRIANJAFITRIMO T / STRAKHOVA V v LUIKHAM J / YADAV M Live: 11:30
Volley Ball CHEONAN HYUNDAI CAPITAL SKYWALKERS v SEOUL WOORI CARD HANSAE Live: 12:00
Soccer FENERBAHCE v BB ERZURUMSPOR Live: 12:00
Soccer MFC MYKOLAIV v REAL PHARMA ODESSA Live: 12:00
Basketball BC DNIPRO-2 DVUFK SDYUSSHOR-5 v MARIUPOL Live: 12:00
Ice Hockey BFSO DINAMO v NEMAN-2 Live: 12:00
Ice Hockey HK MOGILEV 2 v YUNIOR MINSK Live: 12:00
Ice Hockey KHIMIK-SKA-2 v LIDA-2 Live: 12:00
Soccer FC BARDEZ v SPORTING CLUB DE GOA Live: 12:30
Handball ISTANBUL TEKNIK UNIVERSITESI v YILDIZ TEKNIK UNIVERSITESI Live: 12:30
Ice Hockey HC SARYARKA KARAGANDA v BARS KAZAN Live: 13:00
Basketball BK SAMARA v ZENIT SAINT PETERSBURG Live: 13:00
Basketball UNIKS KAZAN v CSKA MOSCOW Live: 13:00
Ice Hockey TORPEDO UST KAMENOGORSK v DIZEL PENZA Live: 13:00
Soccer JONG NEC v JONG ADO DEN HAAG Live: 13:00
Ice Hockey HC RED STAR KUNLUN v AMUR KHABAROVSK Live: 13:30
Ice Hockey STALNYE LISY v AVTO YEKATERINBURG Live: 14:00
Soccer FK ZEMUN v FK DINAMO VRANJE Live: 14:00
Soccer FK ZARKOVO v FK TELEOPTIK Live: 14:00
Soccer KRYSTAL KHERSON v MFC MYKOLAIV-2 Live: 14:00
Soccer HAPOEL IRONI BAKA AL GHARBIYYE v HAPOEL OM EL FAHEM Live: 14:30
Tennis YASHINA, EKATERINA v AINITDINOVA, GOZAL Live: 14:30
Tennis GERVAIS, JULIE v CENGIZ, BERFU Live: 14:30
Tennis PALHA N / SATO N v ABDURAIMOVA N / PALKINA K Live: 14:30
Soccer TSHAKHUMA TSHA MADZIVHANDILA FC v AJAX CAPE TOWN Live: 15:00
Basketball KHIMKY MOSCOW v LOKOMOTIV KUBAN Live: 15:00
Basketball AVTODOR SARATOV v SPARTAK KB-2 ST PETERSBURG Live: 15:00
Soccer KF ILIRIA FUSHE-KRUJE v KS VELECIKU KOPLIK Live: 15:00
Soccer BLOEMFONTEIN CELTIC v HIGHLANDS PARK FC Live: 15:30
Ice Hockey RUBIN TYUMEN v HK RYAZAN Live: 16:00
Ice Hockey HC YUGRA v BURAN VORONEZH Live: 16:00
Basketball KSLI-DYNAMO-NPU KIEV v NUBP UKRAINE KIEV Live: 16:00
Soccer CELTIC GLASGOW v HIBERNIAN FC Live: 16:00
Soccer HEART OF MIDLOTHIAN FC v GLASGOW RANGERS Live: 16:00
Ice Hockey SARMATY ORENBURG v TOLPAR UFA Live: 16:00
Soccer FK MLADOST LUCANI v FK RAD Live: 16:00
Soccer FK NAPREDAK KRUSEVAC v FK RADNICKI NIS Live: 16:00
Ice Hockey TOROS NEFTEKAMSK v HC KHIMIK VOSKRESENSK Live: 16:00
Basketball UFIMETS UFA v DYNAMO-MGTU MAYKOP Live: 16:00
Handball HC ODESSA v ZNTU-ZAS ZAPORIZHYA Live: 16:00
Ice Hockey BREST-2 v BELARUS U17 Live: 16:00
Volley Ball ETHNIKOS ALEXANDROUPOLI v PANATHINAIKOS Live: 17:00
Basketball KK CEDEVITA ZAGREB v KK GORICA Live: 17:00
Basketball DINAMO SBK STAVROPOL v DINAMO MAGNITOGORSK Live: 17:00
Handball PEDUNIVERSITET-ENERGO TERNOPIL v KHMELNICHANKA KHMELNITSKY Live: 17:00
Handball SKA MINSK v HC MESHKOV BREST Live: 17:00
Soccer OHUD MEDINA v AL QADISIYAH FC Live: 17:20
Ice Hockey NEFTEKHIMIK NIZNEKAMSK v TRAKTOR CHELYABINSK Live: 18:00
Ice Hockey TORPEDO NIZHNY NOVGOROD v METALLURG MAGNITOGORSK Live: 18:00
Basketball NIZHNIY NOVGOROD v ENISEY KRASNOYARSK Live: 18:00
Volley Ball MARITSA PLOVDIV v LEVSKI VOLLEY Live: 18:00
Ice Hockey AK BARS KAZAN v AVTOMOBILIST YEKATERINBURG Live: 18:00
Ice Hockey MHK KRYLIA SOVETOV v JHC SPARTAK MOSCOW Live: 18:00
Basketball WAKE FOREST DEMON DEACONS v JAMES MADISON DUKES Live: 18:00
Basketball BC KHIMIK YUZNY v BC DNIPRO Live: 18:00
Basketball VOLOGDA-CHEVAKATA v UGMK-JUNIOR YEKATERINBURG Live: 18:00
Basketball BASKET CORATO v LIBERTAS BK ALTAMURA Live: 18:00
Basketball BC TIMISOARA v BCMU PITESTI Live: 18:00
Handball SKA MINSK v HC MESHKOV BREST Live: 18:00
Basketball HAPOEL RISHON LETZION v ELIZUR RAMLA Live: 18:10
Handball CSA STEAUA BUCHAREST v HC VARDAR-SKOPJE Live: 18:15
Ice Hockey AVANGARD OMSK v JOKERIT HELSINKI Live: 18:30
Volley Ball BKS CHEMIK BYDGOSZCZ v MKS BEDZIN Live: 18:30
Ice Hockey VHK VSETIN v SK HORACKA SLAVIA TREBIC Live: 18:30
Ice Hockey HC BENATKY NAD JIZEROU v HC SLOVAN USTI NAD LABEM Live: 18:30
Ice Hockey HC DUKLA JIHLAVA v HC AZ HAVIROV 2010 Live: 18:30
Ice Hockey HC MOTOR CESKE BUDEJOVICE v HK JESTRABI PROSTEJOV Live: 18:30
Basketball COSTA D ORLANDO BASKET SSD v ASD PALLACANESTRO ACI BONACCORSI Live: 18:30
Soccer HAPOEL ASHKELON FC v MACCABI ACHI NAZARETH FC Live: 19:00
Soccer HAPOEL IKSAL FC v HAPOEL NIR RAMAT HASHARON FC Live: 19:00
Soccer HAPOEL KFAR SABA FC v SEKTZIA NES TZIONA FC Live: 19:00
Soccer FENERBAHCE v BUYUKSEHIR BELEDIYE ERZURUMSPOR Live: 19:00
Soccer APOLLON LIMASSOL v AEK LARNACA Live: 19:00
Soccer BALZAN FC v HIBERNIANS FC Live: 19:00
Basketball NORTHWESTERN WILDCATS v CHICAGO STATE COUGARS Live: 19:00
Soccer MIEDZ LEGNICA v KS LECHIA GDANSK Live: 19:00
Soccer FK JABLONEC v SK SLAVIA PRAGUE Live: 19:00
Soccer AL-AHLY CAIRO v NOGOOM EL MOSTAKBAL Live: 19:00
Ice Hockey HC RT TORAX PORUBA v HC STADION LITOMERICE Live: 19:00
Ice Hockey HC SLAVIA PRAGUE v RYTIRI KLADNO Live: 19:00
Ice Hockey HC ZUBR PREROV v SK KADAN Live: 19:00
Basketball AS RAMAT HASHARON v BNEI YEHUDA Live: 19:00
Basketball JEZICA v ZKK ATHLETE CELJE Live: 19:00
Volley Ball TEUTA DURRES v ERZENI Live: 19:00
Volley Ball IZMIRSPOR SK v SELCUK BELEVI Live: 19:00
Basketball PONTEVECCHIO B v GS INTERNATIONAL BASKET Live: 19:20
Soccer APO LEVADEIAKOS FC v PAOK THESSALONIKI Live: 19:30
Soccer VVV/HELMOND SPORT v RODA JC KERKRADE Live: 19:30
Soccer JONG FC DORDRECHT v FC EINDHOVEN Live: 19:30
Futsal FC VESZPREM v DUNAFERR FC Live: 19:30
Handball HAPOEL RISHON LETZION v HC HOLON Live: 19:30
Volley Ball VASAS OBUDA BUDAPEST v BUDAI XI SE Live: 19:30
Soccer AARHUS GF v HOBRO IK Live: 20:00
Soccer FC VIITORUL CONSTANTA v FC CFR 1907 CLUJ Live: 20:00
Ice Hockey AIK IF v IK PANTERN Live: 20:00
Soccer SV WEHEN WIESBADEN v KREFELDER FC UERDINGEN 05 Live: 20:00
Handball HAMMARBY HANDBOLL v ALINGSAS HK Live: 20:00
Handball HK MALMOE v AIK Live: 20:00
Handball IFK SKOVDE HK v HIF KARLSKRONA Live: 20:00
Handball IK SAVEHOF v LUGI HF Live: 20:00
Futsal MINOTAVROS TAVROU v AEK Live: 20:00
Handball HC PRVO PLINARSKO DRUSTVO ZAGREB v RK VOJVODINA Live: 20:00
Ice Hockey HDK MARIBOR v SD HS OLIMPIJA Live: 20:00
Ice Hockey HDD JESENICE v HK TRIGLAV KRANJ Live: 20:00
Basketball AONS MILON v ASTERAS AGIOU DIMITRIOU Live: 20:00
Basketball KK BORAC CACAK v KK SLOBODA UZICE Live: 20:00
Basketball GALIL GILBOA v HAPOEL EILAT Live: 20:10
Basketball BNEI HERZELIA v MACCABI RISHON LEZION Live: 20:15
Basketball AE KALLITHEAS v ELEFTHERIA MOSHATOU AO Live: 20:15
Soccer ANTWERP v RSC ANDERLECHT Live: 20:30
Basketball AOK HALANDRI v GS KIFISIAS Live: 20:30
Basketball AOF PORFYRAS v GLYFADA ENOSI Live: 20:30
Ice Hockey EV ZUG v HC LUGANO Live: 20:45
Basketball ASD SEA BASKET SETTIMO TORINESE v DUEMILA E20 ASD Live: 20:45
Soccer MACCABI HAIFA FC v MACCABI TEL AVIV FC Live: 21:00
Basketball SEATTLE REDHAWKS v CAL POLY MUSTANGS Live: 21:00
Soccer VALLETTA FC v HAMRUN SPARTANS FC Live: 21:00
Darts VAN DER VOORT, VINCENT v ILAGAN, LOURENCE Live: 21:00
Volley Ball NIKI AMAROUSIOU v AS TYFON Live: 21:00
Volley Ball FARKA VOLLEY v KV TIRANA Live: 21:00
Volley Ball PENZUGYOR SE v DEAC SNK KFT Live: 21:00
Futsal CAME DOSSON v LATINA CALCIO A 5 Live: 21:00
Basketball VIRTUS 2012 CASSINO v NEW FLYING BALLS Live: 21:00
Handball IR REYKJAVIK v AFTURELDING Live: 21:30
Soccer 1. FC COLOGNE v 1. FC MAGDEBURG Live: 21:30
Soccer ATALANTA BERGAMASCA CALCIO v SS LAZIO ROMA Live: 21:30
Volley Ball KS DEVELOPRES RZESZOW v BKS BIELSKO-BIALA Live: 21:30
Rugby HARLEQUINS v EXETER BRAVES Live: 21:30
Soccer GIBRALTAR UNITED FC v ST JOSEPHS FC Live: 21:30
Rugby NORTHAMPTON WANDERERS v WORCESTER CAVALIERS Live: 21:30
Basketball AON ARGIROUPOLIS v GS ERMIS PERAMATOS Live: 21:30
Basketball AGOG EVRIALI v PEIRAIKOS SYNDESMOS Live: 21:30
Basketball UDINE BASKET CLUB v USD BASKET TIME UDINE Live: 21:30
Basketball AONPS POSIDON v AO ARIS PETROUPOLIS Live: 21:30
Basketball AO GALATSIOU v GS APOLLON Live: 21:30
Basketball POLINIKIS AG VARVARAS v AO PEFKIS Live: 21:30
Basketball STRASBOURG IG v ELAN CHALON Live: 21:45
Soccer VALENCIENNES FC v FC METZ Live: 21:45
Soccer MATERA CALCIO v US CATANZARO 1929 Live: 21:45
Soccer DERBY COUNTY v NOTTINGHAM FOREST Live: 21:45
Soccer SOUTHPORT FC v TRANMERE ROVERS Live: 21:45
Soccer HARINGEY BOROUGH v CARSHALTON ATHLETIC Live: 21:45
Rugby SALE JETS v NEWCASTLE FALCONS Live: 21:45
Soccer HARROGATE TOWN FC v GUISELEY AFC Live: 21:45
Basketball ENOXI TRAHONON/DIA v IKAROS KALLITHEAS Live: 21:45
Volley Ball AE ATHINA 2004 v AE AMPELOKIPON Live: 21:45
Volley Ball ASP IONES v PAK HALANDRIOU Live: 21:45
Volley Ball NEOI VIRONOS v AO PALLINI Live: 21:45
Soccer DEPORTIVO ALAVES SAD v ATHLETIC BILBAO Live: 22:00
Soccer HELLAS VERONA v PESCARA CALCIO Live: 22:00
Darts JONES, WAYNE v PETERSEN, DEVON Live: 22:00
Soccer DEFENSORES UNIDOS v JUSTO JOSE DE URQUIZA Live: 22:00
Basketball SAN LORENZO DE ALMAGRO v CLUB ATLETICO QUILMES Live: 22:00
Basketball POLISPORTIVA VENEZIA GIULIA v SAN VITO PALLACANESTRO Live: 22:00
Basketball ESKD NEAS IONIAS v AS NIKI AMAROUSIOU Live: 22:00
Soccer ACADEMICA DE COIMBRA v FC FAMALICAO Live: 22:15
Futsal ELITE ATHENS CLUB v KALLITHEA FUTSAL Live: 22:45
Darts JOYCE, RYAN v DOBROMYSLOVA, ANASTASIA Live: 23:00
Futsal ACBF CARLOS BARBOSA RS v ATLANTICO ERECHIM Live: 23:00